آدرس شهرک صنعتی شمس آباد

شهرک صنعتی شمس آباد یک شهرک صنعتی در استان تهران است.

کیلومتر ۴۰ اتوبان تهران – قم -شهرک صنعتی شمس آباد

شماره تماس:۵۶۲۳۲۴۹۴_۰۲۱

صنایع شهرک صنعتی شمس آباد

این شهرک صنعتی در حومه جنوب شهر تهران واقه شده است و به عنوان یکی از مهم ترین مراکز صنعتی و تولیدی کشور محسوب می شود. دسته بندی خانه ها و واحد های صنعتی در شهرک صنعتی شمس آباد بسیار متنوع است و شامل صنایع مختلفی ماننده فولاد، پلاستیک، خودرو سازی، الکترو نیک، مواد شوینده، لوازم خانگی و …. است. همچنین در شهرک صنعتی شمس آباد، تعداد زیادی کارخانه به صورت مستثیم و غیر مستقیم مشغول به کار هستند.

امکانات شهرک صنعتی شمس آباد

شهرک صنعتی شمس آباد دارا بودن تاسیساتی نظیر بانک ها، پست های اداری، ادارات کل استانی، ادارات کل ترابری و بیمارستان نقطه قوت بالایی دارد.

شهرک صنعتی شمس آباد در سال ۱۳۵۰ و از آن زمان به عنوان محا اقامت بسیاری از کارخانجات و واحد های صنعتی خدمات می دهد. ایت شهرک صنعتی به دلایل جغرافیای مناسب دسترس پذیری به راحت ترین راه های حمل و نقل، فضای مناسب برای ساخت و ساز، تامین منابع آب و برق، تامین نیروی کار کافی و هزینه پایین نگهداری، جذابیت در بخش خدماتی (آب، برق، گاز) و …. جذاب است.

به علاوه شهرک صنعتی شمس آباد، دارای منطقه آزاد تجاری است که به کشور های همجوار نظیر عراق و افغانستان نیز خدمات صادراتی ارائه می دهد.