برای ساخت سوله در شهرک صنعتی سالاریه، اولین و مهم ترین قدم پیدا کردن گروه مهندسی و پیمانکار خوب است. چرا که همکاری با یک پیمانکار خوب، باعث می شود تا شما از امنیت سازه و همچنین صرفه جویی در زمان، اطمینان داشته باشید.

همچنین ساخت سوله در شهرک صنعتی سالاریه، قوانین و مقرراتیی دارد که تمامی سازندگان و باید آن را رعایت کنند تا در هنگام ساخت با مشکلات قانونی مواجه نشوند. در ادامه مطلب قصد داریم درباره تمامی مراحل قانونی در این شهرک و همچنین دریافت جواز بگوییم.

شرایط اخذ جواز تاسیس در شهرک صنعتی سالاریه برای افراد حقیقی

 1. تهیه طرح توجیهی
 2. سن بالای ۱۸ سال برای متقاضی
 3. دارا بودن تبعیت جمهوری اسلامی
 4. امکان شرایط لازم برای سرمایه گذاری
 5. کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای متقاضیان آقا

شرایط اخذ جواز تاسیس در شهرک صنعتی سالاریه برای افراد حقوقی

 1. تهیه طرح توجیهی
 2. امکان شرایط لازم برای سرمایه گذاری
 3. دارا بودن یک شرکت ثبت شده و معتبر
 4. کارت پایان خدمت و با معافیت از سربازی برای مدیران متقاضی آقا
 5. دارا بودن مدارک ثبتی شرکت که شامل اساسنامه، تقاضا نامه و در کل مدارک مربوط به این زمینه

مراحل قانونی برای ساخت سوله در شهرک صنعتی سالاریه

 1. بررسی مقررات و قوانین محلی: ابتدا باید با مقررات و قوانین ساخت و ساز در منطقه شهرک سالاریه که قصد ساخت سوله را در آن دارید، آشنا شوید. این شامل قوانین ساختمانی، زمین شناسی، حفاظت از محیط زیست و همجنین دستور العمل های اجرایی می باشد.
 2. تهیه مجوز ساخت: بعد از بررسی قوانین محلی، باید مجوز ساخت را از مقامات محلی درخواست کنید. این شامل تکمیل فرم های لازم، پرداخت هزینه های لایحه و همچنین تامین اسناد و مدارک لازم می باشد.
 3. طرح رسمی: پس از درخواست مجوز ساخت، باید یک طرح رسمی برای سوله تهیه کنید. این طرح شامل نقشه های فنی، نقشه های معماری و سایر اسناد مورد نیاز است. توجه داشته باشید که طرح رسمی، باید توسط یک مهندس معتبر تهیه شود.
 4. اجرای ساخت: پس از تایید طرح رسمی، می توانید با اجرای ساخت سوله شروع کنید. در این مرحله باید با توجه به نقشه ها و همچنین دستور العمل های فنی، کارگران و پیمانکاران را استخدام کرده و فرآیند کار را آغاز کنید.
 5. بازبینی و تائید: پس از اتمام ساخت، باید سوله را به بازبینان قانونی گزارش داده و آن ها را برای تائید نقص ها و عدم رعایت قوانین را بررسی کنند. توجه داشته باشید که در صورت عدم همخوانی سازه با قوانین و مقررات، باید تغیرات لازم را اعمال نمایید تا بتوانید مجوز آغاز کار در سوله را دریافت کنید.
 6. درخواست استفاده: پس از تائید نقص ها و عدم همخوانی با قوانین، مجوز استفاده از سوله را از مقامات محلی شهرک صنعتی سالاریه درخواست نمایید.

شرکت پرناک پیمان، با توجه به تجربیات و مهارت خود، در طراحی و ساخت انواع سوله و همچنین مهندسین مجرب می تواند شما را در ساخت یک سوله عالی  و با رعایت تمامی قوانین و مقررات یاری دهد. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان، با مشاوران شرکت پرناک پیمان در ۲۴ ساعت از شبانه روز تماس حاصل نمایید.

همچنین بخوانید :

ساخت سوله در شهرک صنعتی اشتهارد

ساخت سوله در شهرک صنعتی خوارزمی

ساخت سازه فلزی در شهرک صنعتی کوثر